Хор Київського метрополітену виступить на прем’єрі фільму Надії Парфан


17 жовтня народний фольклорно-вокальний ансамбль Київського метрополітену «Червона калина» виступить на прем’єрному показі стрічки «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго». Об этом сообщает mustang-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


У цей же день документальна трагікомедія про хор комунальників вийде у всеукраїнський прокат. У Києві стрічку покажуть у кінотеатрах «Жовтень», «Ліра», Boomer, «Магнат», «Ленінград», «Факел» та ім. Т. Шевченка. Фільм також побачать глядачі в Івано-Франківську, Львові та Тернополі.


Ансамбль «Червона калина» – майже одноліток незалежної України. Створений у 1992 році, він до сьогодні не перестає співати на землі та під землею. Колективом керує заслужений працівник культури України Віталій Стоцький. На прем’єрі фільму Надії Парфан хор виконає «Гімн метро».«Київський метрополітен – одне з найбільших комунальних підприємств у Києві, – розповідає продюсер фільму Ілля Гладштейн. – Коли ми дізналися, що вони, як і ІФТКЕ плекають традиції творчих колективів та мають власний профспілковий хор, ми одразу вирішили запросити їх до співпраці».


«Якщо подивитись новини, то все пропало давно і дуже капітально. Звідусіль чути тільки, що погані лікарі, чиновники ще гірші, і вчителі туди ж, і транспортники, а комунальники просто посланці пекла, особливо на старті опалювального сезону. І дуже круто, що авторка фільму показала щоденну роботу людей, наших з вами сусідів, знайомих, чиїхось родичів, які стараються зробити що можуть, хтось краще, а хтось як вміє», – каже радниця начальника київського метро Наталка Макогон. Вона додає, що очікує аншлагів у кінотеатрах, а потім черг у кадрові відділи всіх комунальних служб України, щоб всі, хто радять, як краще, могли це зробити.
«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.


Партнер прем’єри: Київський метрополітен


Партнер прокату: Національний університет “Києво-Могилянська академія”


Інформаційна підтримка: UA: Культура, Український тиждень, Громадське радіо, Moviegram


* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/03/hor-kyyivskogo-metropolitenu-vystupyt-na-prem-yeri-filmu-nadiyi-parfan/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя