У вересні у любителів незаконно виловлених риби і раків вилучено 35 заборонених знарядь лову

У вересні у любителів незаконно виловлених риби і раків вилучено 35 заборонених знарядь лову

За вісім днів вересня рибпатрульні Житомирщини вилучили понад 1 500 метрів сіток, — повідомляє Житомирський рибоохоронний патруль. Об этом сообщает ukr-most.in.ua со ссылкой на СМИ.

У період з 1 по 8 вересня 2019 року держінспекторами викрито 27 порушень правил рибальства, з них 14 грубих.


Всього вилучено 35 од. заборонених знарядь лову, з них 30 сіток.Першого вересня на р. Случ, поблизу смт Городниця Новоград-Волинського району рибоохоронні патрульні затримали одразу п’ятеро осіб, які здійснювали незаконний вилов раків.


Так, порушники добували раків ручним збиранням та перевищили дозволену норму вилову. Збитки, завдані рибному господарству, склали 4 105₴


У неділю, восьмого вересня, проведено рибоохоронний рейд в Андрушівському районі.На р. Гуйва, поблизу с. Млинище двоє громадян здійснювали вилов водних біоресурсів за допомогою забороненого знаряддя лову – «топтухи». Знаряддя лову вилучено та опломбовано.


Згодом затримано громадянина, який ловив рибу двома сітками з дерев’яного човна. Інцидент стався на р. Гуйва, поблизу с. Старосілля. Завдяки оперативним діям рибоохоронних патрульних водних біоресурсів порушнику добути не вдалось.


На осіб оформлені адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.Того самого дня під час рибоохоронної роботи на р. Гуйва, поблизу с. Іванків Андрушівського району та с. Ліщин Житомирського району виявлено та вилучено з водойми п`ять мисинових сіток загальною довжиною 450 метрів. Складено два акти виявлення безхазяйного майна.


В Управлінні Держрибагентства у Житомирській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 414-60-74 . Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/u-veresni-u-lyubiteliv-nezakonno-vilovlenih-ribi-i-rakiv-vilucheno-35--10938653.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя