Колишня санітар 24-го батальйону “Айдар” потребує термінової допомоги

Йдеться про Катерину Стандартюк (Коршик), яка неодноразово ризикувала життям, рятуючи поранених. Тепер дівчині терміново необхідна допомога. Об этом сообщает torba-news.in.ua со ссылкой на СМИ.Кількамісячна служба не пройшла для неї дарма. Дівчина бачила страждання поранених і вмираючих бійців та пропускала всi переживання через себе. Можливо, що саме сильний стрес і став причиною розвитку у неї розсіяного склерозу.Врятувати Катю може препарат, на покупку якого у неї немає грошей. Минулий раз вдалося зібрати необхідні кошти, вірю, що вийде і зараз. Інакше дівчина як мінімум виявиться в інвалідному кріслі.На курс лікування зараз потрібні два флакони препарату ОКРЕВУС (Ocrevus) це 230 тисяч гривень. Хороша новина в тому, що 120 тисяч вже є. Так що у нас є один-два тижні, щоб зібрати решту на лікування. Поки що Катя ходить у поліклініку на уколи, щоб “хоч якось підтримувати стан”.

Каті зараз 29 років, вона родом з Луганська, а зараз живе у Вінниці (прихистили знайомі). В розлученні. Учасник АТО, інвалід війни.Реквізити для допомоги:——————————————–5168 7573 1607 4311 Коршик Катерина Юріївна (карта ПриватБанка).Друзі, це саме та ситуація, коли навіть 10 гривень не будуть зайвими і можуть допомогти! Своїх не залишаємо?

Довідка: РС – це хронічне аутоімунне захворювання, яке вражає головний і спинний мозок. Під час хвороби відбувається руйнування нервової тканини і заміщення її рубцевою (зі старечим склерозом РС нічого спільного не має – прим.).
Джерело статті: “https://forpost.media/glavnoe/kolishnja-sanitar-24-go-bataljonu-ajdar-potrebuie-terminovoi-dopomogi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя