Вірян запрошують на прощу до чудотворної каплиці на Жидачівщині

19 серпня, у свято Преображення Господнього, вірян запрошують до села Бориничі на Жидачівщині, де 156 років тому з’явилася Богородиця. Початок літургії – о 12:00. Про це Гал-інфо повідомили організатори прощі.За їхніми словами, чудотворна каплиця в Бориничах найстаріша на Львівщині. Об этом сообщает tvplus.in.ua со ссылкой на СМИ.


Цьогоріч 19 серпня виповнюється 156 років від чудотворного явлення Пречистої Діви Марії у Бориницькій капличці.


«Надзвичайна історія трапилась у 1863 р., коли німа дівчинка-пастушка, оздоровилась від важкої недуги й заговорила, п’ючи воду та обливаючись нею з кринички, що у лісі поблизу села Бориничі. Їй тоді явилась Божа Матір. Граф Володимир Борковський фундував згодом спорудження тут каплички. Папа Римський Пій IX у 1865 р. надав капличці відпустову грамоту. В радянські часи капличку неодноразово руйнували, а криничку засипали. Вже в часи національного відродження 1988 р. парох і парафіяни села Бориничі відновили відпустове місце і відбудували капличку, наражаючи себе на небезпеку», – йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, напередодні на Прикарпатті пройшла Всеукраїнська проща до Крилоса.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/viryan_zaproshuyut_na_proshchu_do_chudotvornoi_kaplytsi_na_zhydachivshchyni_323127.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя