Петро Порошенко приїхав на фронт, де привітав добровольців


Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав передові позиції української армії на Донеччині та зустрівся з військовослужбовцями полку ʺАзовʺ. Про це проінформували у прес-службі Президента України.

Глава держави привітав бійців-добровольців та усіх українців з Днем українського добровольця. Об этом сообщает joinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

ʺПерш за все я хочу привітати вас з Днем добровольця. Сьогодні держава відзначає це свято. Ми розпочали його в батальйоні Кульчицького і вирішили відвідати зону відповідальності батальйонно-тактичної групи від Світлодарської дуги до Зайцеваʺ, — сказав Петро Порошенко.

ʺТут, з фронту я хочу привітати усіх добровольців з Днем добровольця. Усіх, хто прагне боронити рідну землю. Ми завжди робимо все, щоб дати можливість реалізувати досвід та патріотизмʺ, — наголосив Президент.

Верховний Головнокомандувач ЗСУ подякував кожному воїну, який зараз на передовій за високий патріотизм дисципліну і високий бойовий вишкіл.

Президент відзначив, що дуже цінує тих, хто прямо з Майдану пішов захищати країну і продовжує служити в українському війську. ʺЯ хочу подякувати за нашу єдністьʺ, — відзначив Петро Порошенко. Він нагадав, що сьогодні весь український народ гідно дає відсіч російським агресорам і дуже важливо не дати ворогові можливості підірвати країну зсередини.

ʺСьогодні в складі ЗСУ 170 000 добровольців і їх кількість не зменшуєтьсяʺ,- відзначив Петро Порошенко та додав, що дуже важливо зберегти дух добровольців.

Глава держави також відзначив роль добровольців Української добровольчої армії у захисті України та принагідно подякував присутньому на зустрічі Дмитру Ярошу.

Добровольців також привітав начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко і заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, полковник Сергій Кривонос.

Батальйонно-тактична група полку ʺАзовʺ, який входить до складу Національної гвардії України, виконує бойові завдання в зоні своєї відповідальності на лінії розмежування.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/petro_poroshenko_pryihav_na_front_de_pryvitav_dobrovoltsiv_310611.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя