Україна готова в найближчі дні обміняти 25 росіян і помилувати ще 72 бойовиків в обмін на українців

Україна готова в найближчі дні обміняти 25 росіян і помилувати ще 72 бойовиків в обмін на українців Ірина Геращенко. Фото: Liga.net

Про це повідомила представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, інформує "Громадське". Об этом сообщает wallnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Коментуючи 104 засідання ТКГ у Мінську, Геращенко описала позицію України п’ятьма пуктами: Україна наголошує на переговорах у межах Україна-Росія-ОБСЄ, вимагає від РФ виконання Мінських угод та активної роботи у підгрупах ТКГ, вимагає розблокувати процес звільнення заручників, вимагає не використовувати в документах і дискусіях темріни "ЛНР" і "ДНР", звинувачує Росію в зриві роботи груп.

Нагадаємо, що український консул отримав дозвіл на відвідування протягом 13-15 березня українських військовополонених моряків у московському СІЗО “Лефортово”.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/ukraina_gotova_v_nayblyzhchi_dni_obminyaty_25_rosiyan_i_pomyluvaty_shche_72_boyovykiv_v_obmin_na_ukraintsiv_284431.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя