Петро Порошенко: Немає важливіших пріоритетів для держави, ніж воїни і ветерани


Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Рівненщину відвідав ветеранів АТО/ОО, — інформують у прес-службі Президента України.

На прохання воїнів Глава держави підписав їх картини на згадку про зустріч з хлопцями та подарував різдвяні подарунки. "З великою повагою і шаною, хлопці. Низький уклін. З Різдвом Христовим. Дуже дякую за те, що ви робите", — звернувся до ветеранів Петро Порошенко. Військові також подарували Президенту одну із своїх картин на згадку про зустріч. Об этом сообщает vzglad.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент оглянув умови, в яких проходять реабілітацію ветерани АТО/ООС з різних підрозділів добровольчих батальйонів та Збройних Сил України, зокрема 25-ої окремої десантно-штурмової бригади, батальйонів "Київська Русь", "Донбас-Україна" та інших.

"Я вважаю, що вашими зусиллями ми змінили країну і змінили армію. Те, що ми маємо зараз — це точно не те, що ми мали в 2014 році і навіть не те, що було у 2015-му. Ваш досвід є дуже корисним", — сказав Петро Порошенко та наголосив, що на початку нашої війни проти агресора, саме добровольці зіграли значну роль в обороні держави.

Глава держави також зустрівся з медичним персоналом центру, передав слова подяки медикам за їх благородну справу, привітав з Різдвом Христовим та Новим 2019 роком і наголосив на пріорітетності допомоги ветеранам як для центральної, так і для регіональної влади.

"Немає інших перших пріоритетів для держави, ніж воїни і ветерани", — сказав Президент та додав, що "саме тому, вперше за часи незалежності держави було створено Міністерсто ветеранів".

Глава держави представив Міністра у справах ветеранів Ірину Фріз та підкреслив, що питання допомоги та реабілітації ветеранів нашої війни за незалежність є для нього одним з перших пріоритетів.

При цьому він повідомив про домовленості щодо співпраці з міністерствами ветеранів країн НАТО, зокрема зі США. "Ми знаємо як ставляться до ветеранів в Сполучених Штатах. Тому важливо обмінюватися досвідом, приїжджати, навчатися", — зазначив Президент.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/petro_poroshenko_nemaie_vazhlyvishyh_priorytetiv_dlya_derzhavy_nizh_voiny_i_veterany_305207.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя