Секрет стрункості від Джесіки Біл

Секрет стрункості від Джесіки Біл Американська актриса, Джессіка Біл, якій нещодавно виповнилося 30 років, завжди виглядає стрункою і доглянутою. Як актриса підтримує себе в ідеальній формі?

"Я обожнюю готувати. З недавніх пір кулінарія стала моїм улюбленим хобі, — зізнається актриса. — Я обожнюю м’ясо. Кожен день його їм. А тепер ще і вчуся його самостійно готувати. Вже освоїла деякі рецепти і можу нагодувати гостей стейком, куркою і рибою на грилі. А що ще треба для дружньої вечірки на свіжому повітрі?".

"Я абсолютно всеїдна, — зізнається Джессіка в інтерв’ю. — У моєму раціоні немає ніяких обмежень. Я їм і смажене м’ясо, і солодке, і вироби з борошна. Я навіть можу іноді пообідати в Макдоналдсі. Взагалі — гамбургери — це моя слабкість, але я віддаю перевагу тим, які я приготувала сама".

"Я прекрасно знаю про шкоду солі і цукру, — стверджує Біл. — Але просто відмовитися від них я не можу. Не уявляю своє життя без солодощів, англійських гарячих коржів, жирного та гострого м’яса...

"Перестати їсти так звану шкідливу їжу я не в змозі навіть заради такої високої мети, як чудова фігура. Тому довелося шукати компроміси. І я вирішила — буду їсти все, що душа просить, але потрошку".
Джерело

Источник: “http://ilife-news.com/3949-sekret-strunkost-vd-dzheski-bl.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя